Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Lokal usługowy, ul. Krakowska

Krakowska, Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie

  • 290 000 zł
  • 96 m²
  • 3 020,83 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Rogiewicz

Skontaktuj się

Lokal usługowy, ul. Krakowska

Krakowska, Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

290 000 zł

96 m²

3 020,83 zł/m²

Lokal usługowy, ul. Krakowska

Zaktualizowane: 22 maja 2026

290 000 zł 96 m² 3 020,83 zł/m²

Przeznaczenie:
usługowe
Pomieszczenia:
4

Pomieszczenia:

4

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 290 000 zł (3 020,83 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 96 m² (80 m² powierzchni użytkowej), 4 pomieszczenia, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   wejście od podwórza
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  •   przeznaczenie usługowe, lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: piętro 0/1
  • Budynek: budynek wolnostojący; rok budowy: 1980
  • Media: prąd, woda, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: piec
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm
  • Miejsce parkingowe: własny parking
  • Źródło: biuro nieruchomości: Rymkiewicz Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: Sklep- lokal usługowy 96 m2 Brześć Kuj. ul. Krakow

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy o łącznej powierzchni 96 m², usytuowany w centralnej części Brześcia Kujawskiego przy ul. Krakowskiej. Lokal znajduje się w budynku z bezpośrednim wejściem od strony ulicy, co zapewnia doskonałą widoczność oraz łatwy dostęp dla klientów. Duża, otwarta sala sprzedażowa o powierzchni około 80 m² stanowi serce nieruchomości i daje szerokie możliwości adaptacyjne od sklepu detalicznego, przez
biura, po lokal gastronomiczny. (...)

Agent

Łukasz Rogiewicz

782 954...

782 954 559

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.